جستجو
تماس با کارشناسان ما

02140660791

خرید آهن

نمودار قیمت آهن

نمودار قیمت آهن در این روزها شرایط بسیار پر نوسانی به خود گرفته ، بطوریکه از خریداران در بازار شنیده میشود شرایط روبه پائین است و پیش بینی میشود که در نمودار قیمت آهن حالت کاهشی پیدا کرده ، طبق نظر کارشناسان افزایش قیمت ارز و نفت احتمال افزایش قیمت آهن را در کشور عزیزمان ایران بوده و با توجه به بالا رفتن نرخ ارز در قیمت آهن نیز تاثیر گذار است . اگر شما در خرید بی اطلاع باشید و نرخ ارز روند کاهشی را داشته باشد ضرر خواهید کرد ما با تیم قدرتمندمان در مرکز مصالح قیمتها را بصورت لحظه ایی در اختیار شما میگذاریم تا شما با توجه به وضعیت بازار هیچگونه مشکلی نداشته باشید و براحتی خرید خود را با توجه به نمودار قیمت آهن انجام دهید .

قیمت ورق آهن

از آنجایی که ورق آهن تاثیر زیادی در بازار فولاد دارد قیمت ورق آهن هم روند بالا و پائینی را تجربه میکند . ورق سیاه به طور رول و یا شیت‌های برش خورده تولید می‌شود و در اندازه‌های ۶*۱٫۵، ۶*۲، ۱۲*۲، ۲*۱ و ۲٫۵*۱٫۲۵ در بازار موجود است . این ورق‌ها با ضخامتی بین ۱٫۸ تا ۱۰۰ میلیمتر عرضه می‌شود که پر کاربردترین آنها در بازار را شاید بتوان ورق سیاه ۲ میل دانست . برای اینکه بتوانید قیمت ورق سیاه را با توجه به شرایط کنونی بازار بدانید کارشناسان و مشاوران ما میتوانید سوالات خود را بپرسید و در صورت خرید آهن فرایند بارگیری انجام شده و به محل مدنظر شما ارسال میشود .

قیمت ورق آهن

قیمت ورق آهن

تولیدکنندگان ورق آهن

  • فولاد اکسین
  • فولاد مبارکه
  • لوله اهواز
  • گیلان

بازار آهن تهران

مرکز مصالح با چند دهه سابقه در بازار آهن تهران و ایران یکی از با سابقه ترین فروش آهن آلات ساختمانی و صنعتی میباشد . تیم ما با آگاهی در کار و صداقت در فروش را سرلوحه خود قرار داده تا بتواند خدمات شایانی را به دوستا و همکاران ارائه نماید .

 

نظرتان راجع به این نوشته
شاید این نوشته نیز مورد علاقه شما باشد
دیدگاه کاربران در رابطه با
بررسی روش‌های نوین بازیافت ضایعات آهنی