جستجو
تماس با کارشناسان ما

021-۶۶۱۴۳۸۸۱

خرید کاشی سرامیک از کارخانه

جهت استعلام قیمت روز لطفا تماس بگیرید

 10 خط

 02166143881

خرید کاشی سرامیک از کارخانه اگر به قیمت درب کارخانه باشد بیشترین میزان سود دهی را برای مجموعه دارد. بیشترین مشتریان به دنبال این هستند ابعاد مناسب را بدانند سرامیک مناسب برای کف دارای تنوع بسیار بالایی است. این تنوع بالا سبب شده مشتریان در انتخاب های خود دچار مشکل شده باشند. البته این مشکلات با کمی دسته بندی و جمع بندی کلی توسط مشتریان می توانند کمی ساماندهی شوند.

پس در زمینه انتخاب خرید کاشی سرامیک از کارخانه بهتر است که در ابتدا مشورت های لازمه را بکنید و دسته رنگ خود را انتخاب نمایید. برای مثال می توانید محصولات خود را در تم رنگی کرم انتخاب کنید و یا رنگ طوسی را برای تم رنگی کلی خود انتخاب نمایید. هم اکنون نیز انتخاب طرح در بین مدل های طرح سنگ و سرامیک ، کاشی پارکت و معمولی امکان پذیر گردیده است.

 

قیمت خرید کاشی سرامیک از کارخانه

قیمت کاشی و سرامیک از کارخانه حدود ۲۰ درصد پایین تر از قیمت عرضه در فروشگاه است. از این رو خریداران عمده سعی دارند که محصولات خود را از درب کارخانه خریداری نمایند. بیشتر فروشنده های فعال در حزوه عرضه حراج کاشی سرامیک نیز در خرید به صورت عمده بالای ۱۰۰۰ متر پیشنهاد قیمت را بر اساس خرید کاشی سرامیک از کارخانه ارائه میدهند. قیمت خرید سرامیک طرح پارکت کف سایز ۶۰*۶۰ از درب کارخانه حدود ۳۰ درصد پایین تر است و این تخفیفات در حال حاضر وجود دارد و پس از گذشت زمانی از بین میرود. خرید و فروش کاشی سرامیک در حالت کلی اگر حاشیه سود کمتری داشته باشد بهترین مزیت را برای خریداران خواهد داشت و میزان فروش فروشندگان نیز بالاتر می رود.

خرید کاشی سرامیک از کارخانه

مزایا و معایب کاشی و سرامیک

شاید با خود بگویید که خرید کاشی سرامیک از کارخانه ایرادی ندارد! بله ایرادی ندارد ولی امروزه با پیشرفت علم و دانش و به روز شدن همه چیز، کاشی و سرامیک نیز با کف پوش هایی همچون: چوب، پارکت، سنگ فرش و …  مقایسه می‌شود.

باید در نظر گرفت که با روی کار آمدن جایگزین های دیگر سلیقه ها نیز تغییر کرده اند، اما همچنان استفاده از کاشی و سرامیک مزایای فراوانی برای ساختمان ها، خانه هوشمند دارد، در این مقاله به مزایا و معایب کاشی و سرامیک را برسی می‌کنیم تا به شما در انتخاب بهترین کفپوش کمک کنیم.

مزایای استفاده از خرید کاشی سرامیک از کارخانه

از مزایای استفاده از خرید کاشی سرامیک از کارخانه می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. طول عمر زیاد
 2. دوام مناسب
 3. عایق بودن در برابر رطوبت
 4. جذب آب پایین
 5. مقاوم در برابر آتش و حریق
 6. مقاوم در برابر مواد شیمیایی
 7. قابل شستشو بودن
 8. مقاوم در برابر گرما و سرما و نور خورشید

معایب استفاده از کاشی سرامیک

از معایب استفاده از خرید کاشی سرامیک از کارخانه می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. امکان شکنندگی کاشی در هنگام جابه جایی و نصب
 2. کاشی ها دارای درجه بندی کیفیتی هستند که توسط اکثر اشخاص قابل تشخیص نیست
 3. جرم گرفتن درز کاشی ها در طولانی مدت
 4. سرد بودن بسیار در فصل زمستان (درجه حرارت)
 5. سخت جدا شدن هنگام تعویض کف پوش

خرید کاشی سرامیک از کارخانه

سرد بودن بسیار در فصل زمستان (درجه حرارت)

در مواردی که سرامیک به عنوان کف طراحی می­‌شود، سطح سرامیک بسیار سرد و خنک است و در فصل زمستان می تواند کاملا ناراحت کننده باشد و باعث اذیت شدن پاها و همچنین سردی منزل شما شود.

بسیاری از صاحب خانه ها هم مجبور خواهند شد که از  سیستم گرمایشی  در زیر سرامیک های خود استفاده کنند تا کف منزل را برای  افراد داخل ساختمان راحت کنند. اما همین نکته یک مزیت در شهر های واقع در مناطق گرمایی به شمار می­رود؛ به این صورت که، یک کف سرامیکی یا دیوار سرامیکی محیط را در هوای گرم تر حفظ می کند، و باعث می شود منطقه ای که کاشی نصب شده است، سرد شود.

سخت جدا شدن هنگام تعویض

در حالی که خرید کاشی سرامیک از کارخانه یک محصول با دوام و محکم است و همچنین باعث افزایش طول عمر خانه کف خانه شما و حفظ محیط خانه می­‌شود، اغلب این مشکل پیش می‌آید.

هنگامی که سرامیک نصب شده است، شما نمی توانید به دلیل بسایر محکم بودن آن، آن را تغییر دهید. حتی در مواقع بحرانی، حتی اگر از ظاهر خسته شده اید، مگر اینکه با یک بنا ارتباط بگیرید و پروژه ساختمانی کاشی برداری خود را آغاز کنید که خود به یک دنیا دردسر، کثیف کاری و سر و صدا همراه خواهد بود.

مشتری گرامی
برای اطلاع از قیمت و شرایط تحویل از طریق تلفن با شماره های ۰۹۱۲۴۶۰۳۱۹۶ (مدیریت) – ۶۶۱۴۳۸۸۱_۰۲۱ – ۶۶۱۴۶۹۷۴_۰۲۱  با کارشناسان واحد فروش ارتباط برقرار نمایید.
نظرتان راجع به این نوشته
شاید این نوشته نیز مورد علاقه شما باشد
دیدگاه کاربران در رابطه با
بررسی روش‌های نوین بازیافت ضایعات آهنی

پنج × چهار =