تماس با کارشناسان ما

021-۶۶۱۴۳۸۸۱

فروش کاشی سرامیک

جهت استعلام قیمت روز لطفا تماس بگیرید

 10 خط

 02166143881

فروش کاشی سرامیک در صنعت ساختمان پیشرفت چشم گیری هم از نظر جنس و مرغوبیت و هم از نظر نقش و نگار و یا حتی خرید و فروش کاشی سرامیک داشته است. امروزه در عصر دیجیتال دیگر برای خرید کاشی سرامیک مورد نظر خود احتیاجی نیست حتما در ترافیک سنگین شهر رانندگی کنید تا به فروشگاه بروید یا بین حجم عظیمی از حراج کاشی و سرامیک دنبال کاشی سرامیک مد نظر خود باشید که امکان دارد گاهی وجود نداشته باشد و یا…

شما می توانید در کمترین زمان ممکن با استفاده از موبایل تبلت یا هر گجت هوشمندی که به اینترنت متصل می شود به سایت های فروش کاشی سرامیک رفته و با در دست داشتن زمان کافی کاشی سرامیک مد نظر خود را با هر درجه ی کیفیتی که احتیاج دارید سفارش بدهید و در زمان کوتاهی با همان کیفیت و طرحی که سفارش داده اید درب منزل خود یا محل کار خود تحویل بگیرید.

فروش کاشی سرامیک مرغوب

برای آسودگی در خرید بهتر شما کاربران عزیز در این مقاله تصمیم گرفتیم به طرز ساخت و انواع درجه کیفیتی بر اساس فروش کاشی سرامیک برای شما کاربران عزیز بپردازیم.

طرز ساخت کاشی سرامیک‌ ها : خاک رس، کائولینت، اکسید آلومینیوم، کاربید سیلیکون، کاربید تنگستن و موارد خالص دیگر را با آب مخلوط کرده و خمیر بدست آمده را در قالب‌‌ های از پیش تعیین شده‌ می‌ ریزند، سپس در دستگاه خشک‌ کن‌ می گذارند تا مواد خشک شوند و شکل قالب را به خود گیرند، در نهایت آن‌ ها را در کوره‌‌ های کاشی پزی حرارت‌ می‌دهند.

فروش کاشی سرامیک

معمولا فروش کاشی سرامیک از دو بخش زیر تشکیل می شوند:

۱- قطعه سفالی که قسمت اصلی و استخوان‌ بندی کاشی را تشکیل می‌دهد.

۲- لعاب روی آن که ماده‌ای است شیشه‌ ای و قسمت رویی آن را تشکیل می‌دهد.

معمولا در گویش عامیانه به کاشی‌ هایی که روی دیوار کار می‌شود به کاشی معروف هستند و به کاشی‌ هایی که در کف ساختمان کار می‌شود را سرامیک می‌گویند. در واقع به کاشی‌ که لعاب رویش از جنس سرامیک باشد، در بازار کاشی سرامیکی یا سرامیک گفته می‌شود. تفاوت اصلی کاشی با سرامیک در میزان استحکام آن است. کاشی به دلیل ظرافت بیشتر و وزن پرس کمتر در بدنه کار می‌ شود ولی سرامیک ارزان به دلیل پرس سنگین‌ تر و استحکام بالاتر در کف کار می‌ شود و بر این اساس در بازار خرید فروش کاشی سرامیک درجه بندی می شوند.

درجه بندی و تاثیر آن در فروش کاشی سرامیک

آیا تا به حال با کلمه فروش کاشی سرامیک درجه 1 ، 2 ، 3 ، 4 ، 5 رو به برو شده اید ؟ درجه بندی کاشی سرامیک بر اساس دوام آن ها تنظیم می شود درجه بندی ها نشان دهنده ی کیفیت، مرغوبیت و بی عیب بودن کاشی است. شاید برای شما سوال پیش بیاید کاشی درجه 1 حتما از جنس مرغوب تری برخردار است که فروش آن بیشتر است اما در واقع این چنین نیست برای فهمیدن نوع درجه و تاریخ تولید توسط شرکت کافیست نگاهی به جعبه کاشی ها بیاندازید. تا درجه بندی کاشی، تاریخ تولید، میزان نفوظ پذیری و… را متوجه شوید و به این صورت انتخاب بهتر و دقیق تری در خرید و فروش کاشی سرامیک داشته باشید.

فروش کاشی سرامیک

انواع عیوبی که در کیفیت سطح و فروش کاشی سرامیک باید در نظر گرفت به شرح زیر است:

 • ترک‌ های مویی لعاب
 • نداشتن لعاب در بعضی قسمت ها
 • فرورفتگی
 • انواع سوراخ‌ ها
 • ذوب نشدن لعاب
 • وجود خال
 • لکه یا هرگونه ضایعات اضافی سطحی
 • اشکالات زیر لعاب
 • اشکالات چاپ نقش و نگار
 • سایه‌دار بودن
 • لب پریدگی و گوشه پریدگی

چگونه با یک نگاه درجه بندی کاشی سرامیک را متوجه شویم؟ برای درک بهتر این مطلب در ادامه بحث فروش کاشی سرامیک به درجه بندی آن ها می پردازیم :

کاشی درجه یک

همان گونه که از نام این کاشی سرامیک پیداست در رنگ و لعاب این کاشی ها هیچ گونه عیب و ایرادی یافت نمی شود بدون هیچ لب پر شدگی یا هر نقصی بر روی آن ها ، به طور کلی کاشی سرامیک درجه یک بدون هیچ نقصی و عیبی ظاهری  است ولی کاشی های دیگر بسته به نوع درجه استاندارد آن ها در خرید و فروش کاشی سرامیک دارای نواقصی هستند که در ادامه به آن ها می پردازیم.

کاشی درجه دو

فروش کاشی سرامیک درجه دو معمولا برای مکان هایی که پاخور آن کمتر است استفاده می شوند و معمولا از قوس کمتری نصبت به کاشی های درجه 3 یا 4 دارد و به طور کلی دارای نواقصی به شرح زیر هستند:

 1. در فاصله دو سانتیمتری تمامی کناره های سطح لعابدار آن ها بیش از یک یا دو خال، به قطر حداکثر نیم میلیمتر وجود نداشته باشد.
 2. در تمامی کناره های سطح لعابدارشان فقط یک لکه لعاب نگرفتگی، حداکثر به ابعاد ۳*۲ میلیمتر وجود داشته باشد.

کاشی درجه سه

کاشی است که نباید بیشتر از سه ایراد در فاصله دو در آن مشخص باشد فروش کاشی سرامیک درجه سه در ساختمان های مسکونی شایع تر است و به طور معمول در مکان هایی که سایش کمتر است معمولا استفاده می شوند همان گونه که از نامش پیداست جزو کاشی های است که از مرغوبیت نصبتا معمولی برخوردار هستند. فروش کاشی و سرامیک هایی که در سطح لعابدارشان تنها یک خال، به قطر حداکثر ۳ میلیمتر وجود داشته باشد را جزو کاشی های درجه سه به حساب می آیند.

فروش کاشی سرامیک

کاشی درجه چهار

قیمت کاشی و سرامیک به دلیل کیفیت و استحکام بهتری که نصبت به کاشی درجه سه دارد در سطح بهتری در فروش کاشی سرامیک هستند به این دلیل در تمامی قسمت های قابل استفاده هستند و معمولا نواقص زیر را دارا می باشند:

 1. این کاشی ها معمولا در بسته بندی های مقوایی سفید راهی بازار خرید و فروش کاشی سرامیک می شوند و روی آن نوشته شده است که این کالا شامل قانون 25 استاندارد ایران نمی شود معمولا کاشی درجه چهار شانسی هست یعنی چی؟ یعنی اینکه ممکن است شما 5کامیون بار تحویل بگیرید و در آن دو کامیون قایل استفاده نباشند.
 2. کاشی هایی که در یکی از چهار کنج شان تنها یک لب پریدگی، حداکثر به ابعاد ۵*۳ میلیمتر  وجود داشته باشند.
 3. معمولا در یکی از ۴ لبه شان تنها یک لعاب نگرفتگی، حداکثر به ابعاد ۱۰*۳ میلیمتر داشته باشند. کاشیهایی که در کناره سطح لعابدارشان فقط دو لعاب نگرفتگی، حداکثر به ابعاد ۵*۲ میلیمتر داشته باشند .
 4. کاشی و سرامیک هایی که در یکی از گوشه های آن ها، تنها یک لب پریدگی با ابعادحداکثر ۲x۲ میلیمتر و در سطح لعابشان یک خال، حداکثر به قطر 5/0 میلیمتر داشته باشند.
 5. فروش کاشی سرامیک که از نظر کیفیتی در سه دسته اول درجه بندی نباشد را کاشی درجه چهار می گویند.
 6. مقاومت آن از کاشی و سرامیک آشپزخانه درجه سه بیشتر است.
 7.  کاشی هایی که در یکی از چهار گوشه شان تنها یک لب پریدگی ، حداکثر به ابعاد ۵*۳ میلیمتر داشته باشند.

کاشی درجه پنج

فروش کاشی سرامیک های صادراتی درجه پنج که مخلوطی از حراج کاشی سرامیک درجه 1 و 2 است که برای استاندارد صادرات باید دارای مقاومت و استحکام بالایی باشد و در مکان های تجاری شلوغ مانند مراکز خرید و فرودگاه ها به کار می رود برای سطح تردد بالا و ضربه خور ساخته می شود.

مشتری گرامی
برای اطلاع از قیمت و شرایط تحویل از طریق تلفن با شماره های ۰۹۱۲۴۶۰۳۱۹۶ (مدیریت) – ۶۶۱۴۳۸۸۱_۰۲۱ – ۶۶۱۴۶۹۷۴_۰۲۱  با کارشناسان واحد فروش ارتباط برقرار نمایید.
نظرتان راجع به این نوشته
شاید این نوشته نیز مورد علاقه شما باشد
دیدگاه کاربران در رابطه با
بررسی روش‌های نوین بازیافت ضایعات آهنی

10 − 1 =