تماس با کارشناسان ما

021-۶۶۱۴۳۸۸۱

قیمت میلگرد اصفهان

جهت استعلام قیمت روز لطفا تماس بگیرید

 10 خط

 02166143881

بسیاری از همارهان و مشتریان گرامی در تماس های خود با مرکز مصالح قیمت ذوب آهن اصفهان را جویا شده اند بنابر این سعی داریم در این مقاله به مواردی که قیمت میلگرد اصفهان را تغییر می دهد بپردازیم. ابتدا برای همراهانی که به تازگی به جمع ما پیوسته اند اندکی اطلاعات در مورد میلگرد نوضیح می دهیم.  میلگرد، میله آجدار فولادی که در آرماتور بندی و بتن ریزی برای جبران مقاومت کششی پایین بتن به کار می رود. قیمت میلگرد اصفهان آن بسته به سایز و و وزن میلگرد و استحکام آن تغییر می کند. سایز های مختلف، با توجه به مورد مصرف و نیرویی که به سطح مقطع سازه وارد می شود متفاوت است. که تشخیص آن امری کاملا مهندسی است.  

قیمت میلگرد اصفهان

قیمت میلگرد اصفهان

چرا از میلگرد آجدار استفاده می کنند ؟

آجدار کردن و قیمت میلگرد اصفهان با هدف بهبود چسبندگی میان بتن و فولاد تقویتی صورت می‌گیرد. طرح آج روی میلگرد مشخصات معینی ندارد، اما فضای میان برآمدگی‌ها و ارتفاع آج‌ها باید مطابق استانداردهای مربوط باشد. آج‌های ساخته شده روی بدنه‌ی میلگردهای فولادی اغلب با ایجاد سطح اصطکاک کافی، امکان چسبندگی فولاد و بتن را فراهم می‌کنند، اما همچنان این احتمال وجود دارد که با اعمال نیرویی که به اندازه‌ی کافی قوی باشد، از جای خود خارج شوند. این اتفاق اغلب در موقع تخریب ساختمان رخ می‌دهد. برای پیشگیری از بروز این مشکل، قیمت میلگرد اصفهان را در عمق زیاد در ساختار بتن جاسازی می‌کنند و یا اینکه انتهای آن‌ها را خم می‌کنند تا تا با ایجاد شکل قلاب‌مانند درون بتن قفل شوند و از جای خود حرکت نکنند.

مزایای میلگرد

  • بتن را به راحتی در جای خود مستحکم می کند
  • ترک خوردگی و شکستگی در بتن را کاهش می دهد
  • مقاومت کششی و چرخشی را برای بتن مهیا می کند
  • به دلیل دوام و استحکام بیشتر منجربه صرفه جویی در هزینه ها می شود

قیمت ورق گالوانیزه برش خورده لوله پلیکا قیمت

قیمت میلگرد اصفهان

مراحل تولید و ساخت میلگرد چیست ؟

برای تولید میلگرد ابتدا شمش های فولادی را در کوره های بزرگی ذوب می کنند و به حالت مایع درمی آورند. شمش های ذوب شده را با غلتک های ماشین نورد, تحت کشش های متوالی قرار می دهند تا هنگامی که سطح مقطع آنها عریض و طویل شود و به صورت استوانه ای شکل درآید که به آن بیلت Billet می گویند.

بیلت های فولادی که در اصطلاح انگلیسی به Billet شناخته می شود در مرحله دوم از محصولات نیمه آماده تولید می شوند. معمولا آن ها در طی فرآیند ریخته گری فولاد تولید و سطح مقطع آن ها کمتر از ۲۳۰ سانتی متر مربع است. 

قیمت میلگرد اصفهان 

قیمت میلگرد اصفهان

بیلت همچنان تحت تاثیر نیروی کششی است تا زمانی که به نقطه قوص کششی استاندارد برسد. استوانه تشکیل (بیلت) شده تا حد اندازه میله مورد نیاز کوچک می شود. بعد از این مرحله نوبت فرآیند آج زدن است و پس از آن میلگرد را با طول استاندارد که معمولا ۱۲ متر است, برش زده و آن را خنک کاری می کنند تا برای بسته بندی و نصب برچسب مشخصات آماده شود.

قیمت میلگرد اصفهان با قیمت کارخانه

گروه مصالح مرکزی با در نظر گرفتن نیاز مشتریان و در جهت چرخاندن چرخ اقتصاد کشور اقدام به فروش میلگرد با نازل ترین قیمت به شما مشتریان گرامی کرده است. گروه مرکز مصالح آماده ارائه کلیه نیاز های ساختمانی اعم از کلیه مصالح، شیرآلات، لوله و اتصالات، و کایه خدمات مهندسی می باشد. این گروه می تواند محصولات مورد نیاز شما را به تمامی کشور های همسایه و چندین کشور دیگر صادر کند. 

مشتری گرامی

برای اطلاع از قیمت و شرایط تحویل از طریق تلفن با شماره های ۰۹۱۲۴۶۰۳۱۹۶ (مدیریت) – ۶۶۱۴۳۸۸۱_۰۲۱ – ۶۶۱۴۶۹۷۴_۰۲۱  با کارشناسان واحد فروش ارتباط برقرار نمایید.
نظرتان راجع به این نوشته
شاید این نوشته نیز مورد علاقه شما باشد
دیدگاه کاربران در رابطه با
بررسی روش‌های نوین بازیافت ضایعات آهنی

4 × 2 =