تماس با کارشناسان ما

021-۶۶۱۴۳۸۸۱

قیمت ورق سیاه فولاد‌مبارکه اصفهان

جهت استعلام قیمت روز لطفا تماس بگیرید

 02166143881

شرکت فولاد مبارکۀ اصفهان، بزرگ‌ترین واحد صنعتی خصوصی در ایران و بزرگ‌ترین مجتمع تولید فولاد ضد زنگ در کشور است. به همین جهت برای بسیاری از افراد داشتن اطلاعات خرید مانند قیمت ورق سیاه فولاد‌مبارکه بسیار مهم است. در مطالب قبلی به اینکه ورق سیاه چیست اشاره داشته ایم بنابراین اکنون فقط اشاره ای کوتاه به آن خواهیم کرد. ورق سیاه در واقع ورقی است که با روش نورد گرم ساخنه می شود و به این دلیل که رنگ آن مات می شود به آن ورق سیاه گفته می شود. در ادامه بیشتر راجع به فولاد مبارکه و ورق سیاه صحبت می کنیم.

عوامل تعیین قیمت ورق سیاه فولاد‌مبارکه

گروه شرکت‌ های فولاد مبارکۀ اصفهان در حال حاضر مواد اولیۀ بیش از ۳٬۰۰۰ کارخانه و کارگاه تولیدی کشور در صنایع لوله و پروفیل، نفت و گاز و پتروشیمی، خودرو، موتور های الکتریکی، لوازم خانگی، فلزی سبک و سنگین، ساختمانی، غذایی، کشتی‌ سازی و سازه‌ های دریایی و… را تأمین می‌نماید. شرکت هر ساله بخشی از محصولات خود را در راستای ارتقای کیفیت، برآورده نمودن نیازهای ارزی و حضور مستمر در بازار های جهانی و توسعۀ آن صادر می‌کند و با توجه به اعتبار کسب شده در بازار جهانی هم‌ اکنون پتانسیل و اعتبار لازم جهت صادرات به بیش از ۳۸ کشور جهان را دارد.

قیمت ورق سیاه فولاد‌مبارکه

بنابراین می توان گفت که خود این شرکت می تواند یکی از تعیین کنندگان قیمت محصولات فلزی و آهنی باشد. همانطور که قبلا هم اشاره شده است، عوامل داخلی و خارجی وجود دارند که بر روی قیمت ها تاثیر می گذارند. عواملی مانند تغییر در قیمت ارز و یا سیاست های خارجی و تحریم موجب می شوند تا قیمت ها نوسان داشته باشند. بنابر این به شما عزیزان پیشنهاد می دهیم که برای داشتن اطلاعات در مورد انواع محصولات و مصالح ساختمانی با گروه مرکز مصالح همراه باشید تا قیمت های به روز انواع مصالح را در اختیار داشته باشید.

برای گرفتن قیمت  های به روز ورق سیاه با مرکز مصالح در تماس باشید

مشتری گرامی

برای اطلاع از قیمت و شرایط تحویل از طریق تلفن با شماره های ۰۹۱۲۴۶۰۳۱۹۶ (مدیریت) – ۶۶۱۴۳۸۸۱_۰۲۱ – ۶۶۱۴۶۹۷۴_۰۲۱  با کارشناسان واحد فروش ارتباط برقرار نمایید.

نظرتان راجع به این نوشته
شاید این نوشته نیز مورد علاقه شما باشد
دیدگاه کاربران در رابطه با
بررسی روش‌های نوین بازیافت ضایعات آهنی

هفت − چهار =