جستجو
تماس با کارشناسان ما

021-۶۶۱۴۳۸۸۱

قیمت کاشی و سرامیک

جهت استعلام قیمت روز و گرفتن تخفیف تماس حاصل فرمایید 

 10 خط

 02166143881

برای خرید کاشی سرامیک از کارخانه باید فاکتور های بسیاری مانند قیمت کاشی و سرامیک را مد نظر قرار داد این فاکتور هایی که در تعیین قیمت آنها نقش دارند، رنگ و کیفیت آن را شامل می شود.

کاشی وسرامیک امروزه در پوشش های مختلفی برای پوشاندن و زیبا نشان دادن کف و دیوار ها به کار می رود اما برای داشتن یک پوشش مناسب باید همه موارد  در نظر گرفته شود. یکی از پرکاربرد ترین مصالحی که برای پوشش کف و دیوار ها استفاده می شود و جلوه زیبایی دارد کاشی و سرامیک آشپزخانه است که در قسمت های مختلف یک مکان از جمله سرویس بهداشتی، حمام، آشپزخانه، کف پذیرایی و… کاربرد دارد.

با بالا رفتن قیمت مصالح ساختمانی و نگاه جزء به جزء به قیمت کاشی و سرامیک هنگام ساختمان سازی  بسیار حائز اهمیت است. سرامیک ها انواع بسیار زیادی دارند و در طرح ها، کیفیت ها و قیمت های بسیار گسترده ای به بازار عرضه می شوند کاشی های ساده تر هم به لحاظ ساختاری و هم زیبایی به نسبت ارزان تر از کاشی و سرامیک های به اصطلاح لاکچری و مجلل در بازار وجود دارد.

قیمت کاشی و سرامیک قیمت کاشی دیوار قیمت لوله گالوانیزه گلخانه ای قیمت بهترین برند لوله پنج لایه ایزی پایپ قیمت ورق گالوانیزه برش خورده

 قیمت کاشی و سرامیک و درجه بندی آن ها در یک نگاه

کاشی و سرامیک درجه یک

به کاشی و سرامیک هایی می گویند که کاملا سالم باشند و هیچ گونه نقصی در سطح لعابدار و کناره آنها وجود نداشته باشد.

کاشی درجه دو

سرامیک و کاشی هایی هستند که از نظر دید ظاهری یکی از معایب زیر را داشته باشند:

  • در فاصله دو سانتیمتری تمامی کناره های سطح لعابدار آنها بیش از یک یا دو خال، به قطر حداکثر نیم میلیمتر وجود نداشته باشد.
  • در تمامی کناره های سطح لعابدارشان فقط یک لکه لعاب نگرفتگی، حداکثر به ابعاد ۳*۲ میلیمتر وجود داشته باشد.

قیمت کاشی و سرامیک

کاشی درجه سه

کاشیهایی هستند که از نظر ظاهری در سطح لعابدارشان فقط یک خال، به قطر حداکثر ۳ میلیمتر وجود داشته باشد.

کاشی درجه چهار

کاشی و سرامیک ارزان درجه ۴ دارای خصوصیت های زیر هستند:

  • کاشیهایی که در سطح لعابدارشان فقط ۲ یا ۳ خال به قطر حداکثر نیم میلیمتر داشته باشد.
  • کاشیهایی که در یکی از ۴ لبه شان تنها یک لعاب نگرفتگی، حداکثر به ابعاد ۱۰*۳ میلیمتر داشته باشند. کاشی هایی که در کناره سطح لعابدارشان فقط دو لعاب نگرفتگی، حداکثر به ابعاد ۵*۲ میلیمتر داشته باشند.
  • کاشی هایی که در یکی از چهار گوشه شان تنها یک لب پریدگی، حداکثر به ابعاد ۵*۳ میلیمتر داشته باشند.
  • کاشی هایی که در یکی از گوشه هایشان تنها یک لب پریدگی، حداکثر به ابعاد ۲*۲ و در سطح لعابشان یک خال، حداکثر به قطر نیم میلیمتر داشته باشند.
  • کارتن کاشی های درجه ۴ معمولا سفید هست و روی کارتن سفید نوشته شده که این کالا مشمول قانون ۲۵ استاندارد ایران نمی باشد. کیفیت درجه ۴ معمولا شانسی هم هست. شاید ۵ کامیون بار درجه ۴ رضایت بخش باشه ولی ماشین ششم کاشی ضایعات و سرامیک غیر قابل مصرف باشد.

قیمت کاشی و سرامیک

جمع بندی

کاشی از جمله رایج ترین و پرکاربرد ترین متریال در صنعت ساختمان می باشد. از این متریال به عنوان پوشش نهایی برای روی جداره های داخلی ساختمان مورد استفاده می شود. این نوع متریال جزء محصولات سرامیکی و سفالین است و در ابعاد مختلف برای تزئینات داخلی و خارجی ساختمان و خانه هوشمند و همچنین به عنوان عایق رطوبتی استفاده می شود.

از گذشته تا امروز کاشی ها نوعی دیوارپوش برای حمام، سرویس بهداشتی و آشپزخانه در نظر گرفته شده اند و در انواع گوناگون تولید می شوند از این رو قیمت  کاشی و سرامیک  به رطبه درجه بندی آن بستگی دارد کاشی ها بر اساس استفاده یا عدم استفاده از لعاب از یکدیگر متمایز می شوند. مواد تشکیل دهنده لعاب ها اغلب شامل فلدسپات‌ها، کائولینیت، کوارتز و افزودن اکسید آهن و گچ می باشد. این متریال ها بعد از پودر شدن توسط دستگاه بر روی کاشی کشیده، سپس پخته می شوند.

اگر در خصوص قیمت کاشی و سرامیک و درجه بندی آن اطلاعات و یا سوالی داشته باشید می توانید با کارشناسان مجرب ما تماس حاصل فرمایید.

مشتری گرامی

برای اطلاع از قیمت و شرایط تحویل از طریق تلفن با شماره های ۰۹۱۲۴۶۰۳۱۹۶ (مدیریت) – ۶۶۱۴۳۸۸۱_۰۲۱ – ۶۶۱۴۶۹۷۴_۰۲۱  با کارشناسان واحد فروش ارتباط برقرار نمایید.
نظرتان راجع به این نوشته
شاید این نوشته نیز مورد علاقه شما باشد
دیدگاه کاربران در رابطه با
بررسی روش‌های نوین بازیافت ضایعات آهنی

نوزده + نوزده =