لوله پلیکا ارزان

جهت دریافت پیش فاکتور و میزان تخفیف لطفاً تماس بگیرید

 10 خط

 02166143881

خرید لوله پلیکا

لوله پلیکا یکی از پر کاربرد ترین انواع لوله در ساختمان سازی می باشد. از این نوع لوله برای انتقال آب و فاضلاب استفاده می شود و خود آن نیز استاندارد های متفاوتی دارد. مقاومت در برابر خرندگی های ناشی از سیالات درون فاضلاب سبکی و استحکام در برابر ضربه ضریب انقباض و انبساط کمتر در مقایسه با لوله های پلی مری،  به صرفه بودن لوله پلیکا ارزان نسبت به لوله های پلی اتیلن ، پوشفیت و چدنی مقاومت در برابر آتش تمامی این خواص دست در دست هم می دهند و موجب می شوند تا این نوع از لوله برای لوله های فاضلاب درون ساختمان و انشعابات اصلی بسیار کارامد و مناسب باشند.

لوله پلیکا چیست ؟

uPVC یا PVC-U ، ماده ترموپلاستیکی است که از نمک و سوخت های فسیلی متداول حاصل می شود. اولین لوله های uPVC در دهه ۱۹۳۰ ساخته شد. از دهه ۱۹۵۰ ، لوله های uPVC برای جایگزینی لوله های فلزی زنگ زده شدند و در نتیجه در تامین آب آشامیدنی تازه به جمعیت رو به رشد روستایی و بعداً شهری مورد استفاده قرار گرفتند. لوله های uPVC طبق استاندارد NSF 61 برای آب آشامیدنی دارای گواهی ایمن هستند و به طور گسترده ای برای خطوط لوله توزیع و انتقال آب در سراسر جهان استفاده می شود. uPVC برای استفاده در لوله پلیکا فاضلابی  در خانه مجاز است و بیشترین لوله مورد استفاده برای فاضلاب بهداشتی است.

لوله پلیکای ارزان

مزایای لوله پلیکا ارزان شدن ساخت را تضمین می کند

مقاومت در برابر خوردگی :

لوله پلیکا غیر رسانا است و نسبت به فعل و انفعالات الکتروشیمیایی ناشی از اسید ها و نمک‌ هایی که باعث خوردگی فلزات می‌شوند مقاوم است. این مشخصه در داخل و خارج لوله پلیکا ( قیمت لوله پولیکا ) وجود دارد. در نتیجه لوله در جاهایی که خاک مهاجم است کاربرد دارد.

مقاومت شیمیایی :

خرید لوله پلیکا  در برابر طیف وسیعی از مواد شیمیایی حداکثر تا دمای ۱۴۰ درجه فارنهایت مقاومت خود را به نمایش می‌گذارد و همچنین در برابر مواد شیمیایی ای که معمولا در منازل پیدا یا استفاده می‌شوند مقاوم است.

مقاوت نسبت به وزن، سبک بودن :

لوله پلیکا پیشرف شگرفی در کاهش وزن لوله داشته و این از نظر ایمنی بسیار مهم است. این لوله‌ ها مصدومیت کارگر را به شدت کاهش می‌دهد.

لوله پلیکای ارزان

انعطاف پذیری :

مقاومت لوله پلیکا نسبت به شکستگی یک ویژگی بسیار مهم است. در حالیکه لوله پلیکا (پولیکا ) از ترکیب مواد پی وی سی خشک ( U-PVC ) ساخته شده تحمل فشار بدون اینکه دچار شکستگی شود را دارد.

مقاومت در برابر ضربه :

در شرایط عادی لوله پلیکا ( پولیکا ) به نسبت لوله‌ های ساخته شده از خاک رس بتن و بسیاری دیگر از مواد مرسوم مقاومت بالایی در برابر ضربه دارد.

ضریب اصطکاک :

لوله pvc با دیواره های صاف تری که دارد باعث کاهش اصطکاک سیال و مقاومت در برابر جریان می شود.

کیفیت آب :

لوله پلیکا هیچ تاثیر منفی ای روی کیفیت آب نمی‌گذارد.

عایق حرارتی :

لوله پلیکا رسانایی حرارتی کمتری نسبت به لوله‌های قدیمی تر دارد. این باعث می‌شود که لوله پلیکا برای بسیاری از پروژه‌های عایق حرارتی مناسب و مطلوب باشد. نسبت به سایر لوله ها لوله پلیکا قیمت مناسبی دارد راحت تر نصب می شود و عمر بیشتری می کند بنابراین گزینه بسیار مناسبی برای ساختمان محسوب می شود.

شما می توانید لوله پلیکا ارزان را از گروه مرکز مصالح تهیه کنید

مشتری گرامی

برای اطلاع از قیمت و شرایط تحویل از طریق تلفن با شماره های ۰۹۱۲۴۶۰۳۱۹۶ (مدیریت) – ۶۶۱۴۳۸۸۱_۰۲۱ – ۶۶۱۴۶۹۷۴_۰۲۱  با کارشناسان واحد فروش ارتباط برقرار نمایید.
نظرتان راجع به این نوشته

شاید این نوشته نیز مورد علاقه شما باشد

دیدگاه کاربران در رابطه با
بررسی روش‌های نوین بازیافت ضایعات آهنی