تماس با کارشناسان ما

021-۶۶۱۴۳۸۸۱

لوله پنج لایه ، لوله سه لایه

جهت دریافت پیش فاکتور و میزان تخفیف لطفاً تماس بگیرید

 10 خط

02166143881

برند ها لوله پنج لایه

  • نیو پایپ
  • ایزی پایپ
  • سوپر پایپ
  • ایزو پایپ

فرآیند تولید لوله پلی اتیلن سه لایه

مهندسین و متخصصین برای بهترین برند بهترین برند لوله پلی اتیلن با بهره گیری از دستگاه ها و ماشین آلات تولید و طراحی منحصر به فرد، فرآیند تولید جدیدی به نام اکستروژن لوله مشبک همزمان را طراحی نمودند و توانستند لوله سه لایه دارای قابلیت تنظیم ضخامت هر سه لایه را تولید نمایند. در تولید این نوع لوله پلی اتیلن، از سه اکسترودر به صورت همزمان استفاده می گردد، در نتیجه مواد هر سه لایه به صورت مستقل وارد قالب شده و همواره سه نوع پلی اتیلن مشابه به صورت همزمان و پیوسته به قالب سه لایه تزریق می گردد. به دنبال این نوآوری، پارامترهای تاثیر گذار بر کیفیت لوله پلی اتیلن از جمله دما، فشار و میزان حرارت کاملا قابل کنترل گردیده اند.

مرکز مصالح ، لوله پنج لایه قیمت ، لوله سه لایه

با استفاده از سیستم های رانش مستقیم اکسترودر بدون گیربکس و با لغزش صفر و استفاده SGP در جهت حذف تلورانس محوری و جلوگیری از کولپس حرارتی پلی اتیلن در قسمت پمپاژ مذاب سبب ارتقاء کیفی محصولات این شرکت گردیده است . با توجه به نیاز و کاربرد مواد اولیه پلی اتیلن به صورت جدا گانه برای هر لایه انتخاب می شود. سرمایه گذاری و تحقیق برای ساخت مستربچ ها و رزین هایی که بتواند نیاز را برای کاربردی خاص مرتفع سازد امری است ضروری.

مزایای انواع لوله های PEX/AL/PEX

لوله های پنج لایه

لوله های پنج لایه

مزایای استفاده از این نوع لوله پلی اتیلن مشبک عبارت است از :

1. انعطاف پذیری لوله های مشبک

پلی اتیلن مورد استفاده در این نوع لوله ها به دلیل انعطاف پذیری بالا ، عامل قانع کننده ای برای استفاده در سیستم لوله است. این لوله ها توانایی خم شدن در شعاع های کوچک و بزرگ را دارند و به اتصالات آرنج کمتری نیاز دارند. البته اگر نیاز به تغییر جهت 90 درجه به شدت دارید ، باید از آرنج 90 درجه استفاده کنید.

2. استفاده کمتر از اتصالات روی این لوله ها

یکی دیگر از ویژگی های سفارش لوله پنج لایه این است که به لوازم جانبی کمتری نیاز دارند. اتصالات مورد استفاده در لوله کشی اغلب ضعیف است ، از آب بندی مناسبی برخوردار نیستند و علاوه بر گران بودن باعث افت فشار سیستم نیز می شوند. بنابراین می توان اتصال بین منبع آب و تجهیزات مورد نظر را با لوله های پنج لایه با اتصالات در دو انتهای خط برقرار کرد.

3. امکان استفاده از فشار بیشتر در تجهیزات متصل به لوله ها

از آنجا که در لوله هایی که از این نوع لوله ها استفاده می کنند ، تغییر سرعت کمتری انجام می شود ، می توان از فشار آب بیشتری در دوش ، توالت و غیره استفاده کرد. در صورت نیاز برای خرید شیرآلات برنجی و لوله و اتصالات پلیکا و لوله و اتصالات پوشفیت  با ما تماس بگیرید.

4. نصب آسان این نوع لوله ها

نصب لوله های PEX / AL / PEX به انرژی کمتری نیاز دارد و با استفاده از این لوله ها دیگر نیازی به فعالیت هایی مانند لحیم کاری و استفاده از چسب نیست. هنگام استفاده از این لوله ها ، کار با انواع دیگر لوله ها ممکن است خوشایند نباشد. اتصالات پنج لایه نیز با استفاده از ابزارهایی مانند گیره و آچارهای قابل تنظیم ، تجهیزات را به راحتی به یکدیگر متصل می کنند.

5. نصب زیبا و قابل اعتماد سطح یکپارچه و نصب اتصالات

از این نوع لوله ها می توان هم به صورت سطحی و هم فرورفتگی استفاده کرد زیرا علاوه بر قابلیت اطمینان و دوام ، از زیبایی ظاهری نیز برخوردار است.

6. خورده نشدن در مقابل رطوبت

برخلاف لوله های فلزی ، این نوع لوله از رطوبت و مواد معدنی خوردگی ندارد.

 

لوله پنج لایه

7. عدم خطر آتش سوزی در نصب لوله های مشبک

در نصب لوله پنج لایه از فعالیت هایی مانند جوشکاری یا شعله استفاده نمی شود ، بنابراین خطر آتش سوزی کاهش می یابد.

8. امکان اتصال لوله های پنج لایه به لوله هایی با جنس دیگر

اتصالات لوله های پنج لایه موجود در بازار استفاده از لوله پنج لایه همراه با لوله های سه لایه و دیگر از جمله فلز را آسان می کند.

9. عمر طولانی این نوع لوله ها

ویژگی های منحصربه فرد پلی اتیلن مشبک باعث می شود این لوله ها جایگزینی مناسب برای لوله های فلزی و ترموپلاستیک بخصوص در کاربردهای با عمر زیاد باشند. عمر این لوله های مشبک PEX/AL/PEX به 50 سال می رسد.

10. لوله کشی پنج لایه مناسب برای انتقال مایعات سرد و گرم

خصوصیات این لوله ها مشبک باعث می شود تا بدون نگرانی مایعات سرد و گرم را انتقال دهد.

11. شکسته نشدن ناشی از یخ زدگی آب

انجماد آب باعث افزایش حجم آن شده و باعث ترکیدگی لوله هایی مانند خرید لوله pvc می شود در حالی که لوله های پنج لایه در اثر یخ زدگی آب شکسته و پاره نمی شوند.

12. قابلیت استفاده از عایق در لوله های پنج لایه

در صورت لزوم و برای جلوگیری از یخ زدگی می توان از متریال های عایق کننده مانند فوم به همراه این لوله ها استفاده کرد.

مشتری گرامی
برای اطلاع از قیمت و شرایط تحویل از طریق تلفن با شماره های ۰۹۱۲۴۶۰۳۱۹۶ (مدیریت) – ۶۶۱۴۳۸۸۱_۰۲۱ – ۶۶۱۴۶۹۷۴_۰۲۱  با کارشناسان واحد فروش ارتباط برقرار نمایید.
نظرتان راجع به این نوشته

شاید این نوشته نیز مورد علاقه شما باشد

دیدگاه کاربران در رابطه با
بررسی روش‌های نوین بازیافت ضایعات آهنی
علیپور

ممنون از شما . واقعا همونی بود که می خواستم،کامل و بدون نقص

چهار × یک =