جستجو
تماس با کارشناسان ما

02140660791

قیمت شیرآلات

قیمت شیرآلات ارزان

قیمت شیر آلات ارزان همانطور که میدانید شیر آب وسیله میباشد که بوسیله آن میتوانیم آب را باز و بسته کنیم ، در زندگی امروز علاوه بر زیبایی کیفیت نیز مهم است ، شیرآلات ازبرنج و سرب ساخته میشوند و همچنین ضد رنگ هستند . که با استیل ، برنز ، کروم ، برنج و مس آبکاری میشوند که از نظر زیبایی در شرایط خوبی قرار میگیرد . قیمت شیرآلات ارزان بستگی به نوع آن دارد که اگر بخواهیم آنها را دسته بندی کنیم

  • شیرآلات لوکس
  • شیرآلات ارزان
  • شیرآلات بهداشتی

پائین بودن قیمت شیرآلات و کم بودن وزن آن و با ظاهری شیک میتواند برای شما خوب باشد و خرید شما را آسانتر کند ، ظرافت بی نظیری در شیرآلات مرکز مصالح میباشد . بشتر افرادی دنبال شیرآلات ارزان هستند ممکن است مدل آوا را انتخاب کنند زیرا توسط کنترل کیفیت شیرالات مرکز مصالح تایید شده است .

قیمت شیرآلات ارزان

قیمت شیرآلات ارزان

شیرآلات آشپزخانه

یکی از وظایف شیرآلات آشپزخانه توزیع یا تفکیک آب سرد و گرم برای شستشوی ظروف و خوراکی ها و یا حتی دستها است و همانگونه که مشخص است شیرآلات آشپزخانه را به طریق مختلفی میتوان استفاده کرد و بایستی با توجه به کارتان شیرآلات مدنظرتان را انتخاب کنید . شیرآلات به صورت یک ، دو ، سه و چهار سوراخه تولید میشوند و همکاران ما در بخش فنی در کنار شما میتوانند گزینه مناسبی را به شما معرفی کنند  و شما بدن مشکل شیرآلات مدنظرتان را انتخاب کنید . شیرآلات آشپزخانه به جای سینک مستقیم بر روی کاتر قرار میگیرند که در اینجا به چند مورد آن اشاره میکنیم :

  1. شیرآلات متصل به سینک آشپزخانه
  2. شیرآلات متصل به کانتر آشپزخانه
  3. شیرآلات متصل به دیوار آشپزخانه
  4. دستگیره برای شیرالات آشپزخانه

قیمت شیرآلات لوکس

قیمت شیرآلات لوکس را ما با توجه به کارشناسانمان در اختیار شما قرار میدهیم و حتی در انتخاب آن با توجه به کار شما کمکتان میکنیم . شیرالات لوکس به دو قسمت تقسیم بندی میشوند که پسته داخلی برای پایه اصلی ، شیر و پوسته خارجی برای بدنه بیرونی میباشد در تولید انواع شیرآلات معمولا از آلیاژ سرب خشک با برنج استفاده میگردد که البته معمول ترین آنها استیل است .

قیمت شیرآلات لوکس

قیمت شیرآلات لوکس

نظرتان راجع به این نوشته
شاید این نوشته نیز مورد علاقه شما باشد
دیدگاه کاربران در رابطه با
بررسی روش‌های نوین بازیافت ضایعات آهنی