جستجو
تماس با کارشناسان ما

02140660791

لوله نیوپایپ

جهت استعلام روز قیمت لوله نیو پایپ (قیمت لوله پنج لایه نیو پایپ) تماس بگیرید:

لوله نیوپایپ چیست؟ لوله نیوپایپ از جمله برندهای پرطرفدار لوله پنج لایه تلفیقی با طول عمر بالاتر از ۵۰ سال می‌باشد. لوله‌های پنج لایه از طریق فلز و همچنین پلیمر ساخته می‌شود و تا دمای بالاتر ۹۰ درجه مقاوم هستند و ضریب انبساطی آنها بسیار مناسب است.

قیمت لوله نیو پایپ - بازرگانی تامین پایدار

این لوله‌ها دارای ویژگی‌های منحصر به فرد و مخصوص به خود هستند، با پیشرفت همه روزه علم و تکنولوژی و بهینه‌سازی تولیدات سیر تولید لوله و اتصالات هم دچار تغییر و تحول بسیاری شده است و محصول‌های جدید و متنوع جایگزین محصولات سابق شده است. با توجه به هزینه‌های زیادی که برای تولید یک ساختمان صرف می‌گردد، کیفیت بسیارخوب مواد اولیه در ساختمان بسیار تاثیر گذار است.
در نتیجه در تولید ساختمان و تولید تاسیسات ساختمانی این علوم جدید وارد شد و این تکنولوژی سبب شد که لوله نیوپایپ شکل بگیرند. که مدت دوام و ماندگاری این لوله‌ها به بالای 50 سال می‌رسد و استفاده از آن در صنعت ساختمانی هم اکنون بسیار رونق گرفته است و این لوله‌ها طرفداران ویژه خود را دارد.

تاریخچه نیوپایپ (چرا لوله‌های نیوپایپ به وجود آمدند؟)

خورده شدن و رسوب گیری شدن در لوله‌های فلزی و ضمناً انبساط حرارتی بسیار بالا در برابر گرما و فشار و نفوذ پذیری اکسیژن در اغلب لوله‌ها همه ساله خسارت‌های بسیار زیادی به صورت مستقیم و غیر مستقیم و تاسیسات گوناگون وارد می‌آورد.
با پیشرفت تکنولوژی جهت جلوگیری نمودن از عوامل یاد شده محصولات نیوپایپ و لوله نیوپایپ با تلفیق فلز و پلیمر به وجود آمد و تا اندازه بسیار زیادی این مشکلات را برطرف کرد. لوله‌های نیوپایپ از بهترین و عالی‌ترین نوع لوله پلی اتیلن می‌باشد.
البته این لوله نیوپایپ ویژگی‌های ویژه‌ای نیز دارند، که به دلیل خصوصیت‌های مخصوصی که این لوله‌ها دارند قیمت این لوله‌ها اندکی بالاست. برنده نیوپایپ با رعایت همه استانداردها یکی از عالی‌ترین و بهترین لوله‌های پنج لایه و نیوپایپ را تولید و به بازارهای داخلی عرضه نموده است.

انواع لوله نیوپایپ

لوله نیوپایپ از نظر موارد به کارگیری به 3 بخش طبقه‌بندی می‌گردد:
• لوله نیوپایپ Pex-Al-Pex : Pex گونه‌ای از پلیمرها و از نوع پلی اتیلن سنگین می‌باشد. که در بخش پلیمر‌های گرما سخت دسته‌بندی می‌شود و به علت حرارت شکل پذیر نیست. این لوله‌ها دارای ساختاری مشبک شکل است.
• لوله نیوپایپ‌: Pert-Al-Pert یک کوپلیمر اتیلن اکتن با ویژگی‌های مخصوص به خود است.
• لوله نیوپایپ Pe-Al-Pe‌: تنها فرق این لوله‌های با دیگر لوله‌های نیوپایپ کلاس آنها می‌باشد. اصلی‌ترین موارد استفاده از این لوله‌های 5 لایه برای انتقال آب با فشار بیست اتمسفر است.

قیمت لوله پنج لایه نیوپایپ - بازرگانی تامین پایدار

انواع اتصالات نیوپایپ

در بخش زیر به معرفی انواع اتصالات نیو پایپ و همچنین لوله نیوپایپ می‌پردازیم:
بوشن پرسی نیوپایپ
زانو پرسی نیوپایپ
سه راه پرسی نیوپایپ
بوشن کوپلی نیوپایپ
زانو کوپلی نیوپایپ
سه راه کوپلی نیوپایپ

کاربرد لوله نیوپایپ

در بخش زیر برخی از کاربرد لوله نیوپایپ را شرح می‌دهیم:
این لوله‌ها در صنایع غذایی و همچنین صنایع شیمیایی و در صنعتی داوریی و بهداشتی مورد استفاده قرار می‌گیرد.
در لوله کشی‌های انتقال آب آشامیدنی بسیار به کار گرفته می‌شود.
لوله نیوپایپ در صنعت‌های مختلف از جمله نفت و گاز و همچنین پتروشیمی و ماشین سازی و صنعت کشتی سازی مورد استفاده قرار می‌گیرد.
از این لوله‌ها در دستگاه‌های گرمایشی و همچنین سرمایشی بسیار استفاده می‌شود.
از لوله‌های 5 لایه در دستگاه‌های حرارتی و همچنین برورتی به کار گرفته می‌شود.

مزایای لوله نیوپایپ

مزیت لوله نیوپایپ بدین شرح است که، به جهت مصرف آبرسانی آب شرب بسیار استفاده می‌شود و دلیل این موضوع این است که این لوله‌های 5 لایه بدون رسوب پذیری و همچنین فرسودگی می‌باشد و طول عمر و دوام آنها بالای 50 سال می‌باشد. از لوله نیوپایپ برای لوله کشی آب گرم و آب سرد استفاده می‌شود.
این لوله‌ها به علت انتقال حرارتی خوب برا دستگاه‌های گرمایشی و سرمایشی بسیار مناسب است. این لوله‌ها را می‌شود برای طولانی مدت استفاده نمود و توانایی تحمل دمایی نود درجه سانتی گراد را دارد و برای دستگاه‌های گرمایشی بهترین انتخاب محسوب می‌شود.

معایب لوله نیو پایپ

نخستین معایب لوله نیوپایپ 5 لایه مقدار انبساط حرارتی این گونه لوله‌ها می‌باشد. مقدار انبساط حرارتی این لوله‌ها در مقابل لوله‌های فلزی بسیار زیاد می‌باشد. میزان انبساط حرارتی در لوله نیوپایپ 5 لایه تقریبا 15 الی 20 درصد می‌باشد و این میزان در لوله‌های فلزی به اندازه 0.03 است. اگر که آب با حرارت بسیار از این لوله‌های 5 لایه عبور نماید، سبب افزایش یافتن طول لوله کشی می‌شود. اگر که خطوط لوله کشی بسته شود، تنش در لوله‌ها به وجود می‌آید. این عوامل یاد شده سبب می‌شود که طول عمر این لوله‌ها کاهش پیدا کند.
عیب دوم لوله 5 لایه، نفوذ پذیری آنها در برابر اکسیژن می‌باشد، نفوذ پیدا کردن اکسیژن به لوله‌ها سبب خرابی تاسیسات ساختمان می‌شود. عیب سوم لوله 5 لایه، چسبی می‌باشد که به منظور چسباندن لایه‌ها در لوله به کار گرفته می‌شود. این نوع چسب در لوله‌های 5 لایه می‌تواند دما را تا 120 درجه سانتی گراد را تحمل نماید. در صورتی که دما از این حدود بالاتر برود، خاصیت چسبندگی آنها از بین خواهد رفت و 5 لایه از هم جدا می‌شود.

ساختار لوله نیوپایپ

ساختار لوله نیوپایپ بدین صورت است که این لوله‌ها از 5 لایه تشکیل شده است که آنها به شرح زیر است:
لایه اول: پلی اتیلن درجه حرارت بالا
لایه دوم: چسب
لایه سوم: مانع گذر اکسیژن
لایه چهارم: چسب
لایه پنجم: پلی اتیلن درجه حرارت بالا

لوله پنج لایه نیوپایپ - بازرگانی تامین پایدار

مشخصات فنی لوله و اتصالات نیوپایپ

لوله نیوپایپ دارای ساختاری با 5 لایه است، که در صنعت ساختمان سازی و همچنین بهداشتی بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. این لوله‌های 5 لایه از فلز و پلیمر ساخته می شود و این لوله‌ها در مصارف بسیار گوناگون مورد استفاده قرار می گیرد. تحمل دمایی و حرارتی این لوله‌ها بالاتر از 90 درجه سانتی گراد است و به این دلیل بسیار استفاده می شود.
به جهت ساخت و تولید لوله نیوپایپ از تکنولوژی روز دنیا استفاده می شود. که با توجه به مواد سازنده این لوله‌ها دارای مزیت‌های بسیاری نسبت به لوله‌های قدیمی است و این لوله‌های 5 لایه جایگزین بسیار خوبی برای لوله‌های قدیمی محسوب می گردد.
لوله نیوپایپ در مقابل خوردگی و همچنین پوسیدگی بسیار مقاوم است. از نظر قیمت هم این لوله‌ها به نسبت لوله‌های فولادی دارای قیمت مناسب‌تری می باشد. دارا بودن آلومینیوم در بین لایه میانی این لوله‌های 5 لایه سبب می شود که این لوله‌های 5 لایه مقاومت بسیار خوبی در برابر فشار داشته باشد و طول عمر این لوله‌های به بالای پنجاه سال می رسد.

نحوه‌ی نصب لوله نیوپایپ

جهت نصب لوله نیوپایپ در مرحله اول می‌بایست لوله‌ها در اندازه مشخص و مورد نیاز برش دهیم. از طریق قیچی مخصوص این لوله‌ها را به اندازه مشخص قیچی نموده و لوله‌ها را آماده می‌کنیم. توجه داشته باشید که برای برش دادن به هیچ عنوان از اره و سنگ فرز و… استفاده نکنید و استفاده از آنها اصلا مجاز نیست.
برای برش زدن لوله از طریق قیچی، قیچی را به اندازه مورد نیاز باز کنید و بعد لوله را بین فک و تیغه قرار دهید. توجه داشته باشید تیغه قیچی می‌بایست در بخش بالایی قرار بگیرید. در هنگام بسته بودن قیچی، می‌بایست تیغه قیچی در لوله نیوپایپ کاملا مماس باشد.
بعد از برش صاف و درست از طریق قیچی مخصوص کار لوله کشی را به طور کامل انجام داده و لوله‌های مشخص و بریده شده را یک به یک به هم وصل می‌شود. به راحتی و با ابزار لازم می‌توان لوله کشی این لوله 5 لایه را به درستی انجام داد.

بیشتر بخوانیم: قیمت لوله پلیکا

نکات مهم هنگام لوله کشی نیوپایپ

در بخش زیر نکات مهم و ضروری را در مورد لوله کشی نیوپایپ و لوله نیوپایپ را مطرح می‌کنیم.

  • در زمان استفاده از ماده‌های روغنی و همچنین روان کننده شیمیایی جدا خودداری نماید.
  • بر روی لوله‌ها عایق کاری انجام دهیم که میزان دوام این لوله‌ها دو چندان شود.
  • بعد از انجام شدن لوله کشی، لوله نیوپایپ تست فشار را براساس اصول و قواعد مشخص را انجام دهیم.
  • بعد از انجام دادن تست فشار به منظور جلوگیری نمودن از آسیب دیدگی می‌بایست سیمان کاری انجام شود. سعی کنیدکه همه‌ای این موارد را به درستی انجام دهید.

محصولات لوله نیوپایپ

محصولات لوله نیوپایپ بسیار مختلف است و این برند دارای تنوع بسیار زیادی در محصولات می‌باشد. تمامی محصولات با تکنولوژی روز دنیا ساخته شده است و نسبت به سایر برند‌های دیگر این محصولات دارای کیفیت بسیار خوبی می‌باشد. می‌توانید تمامی محصولات این برند را خریداری نماید و در لوله کشی ساختمان و انواع تاسیسات گوناگون از آن با خیال راحت استفاده نماید. بهترین و با کیفیت‌ترین محصولات و لوله نیوپایپ را از این گروه صنعتی و تولیدی بخواهید.

لوله نیوپایپ - بازرگانی تامین پایدار

قیمت نیوپایپ

در زمینه قیمت لوله نیوپایپ نیز باید بیان کنیم که، قیمت ثابت و مشخصی را در این رابطه نمی‌توان در این مقاله بیان نمود. بهترین و عالی‌ترین شیوه جهت بدست آوردن لیست قیمت لوله نیوپایپ تماس با کارشناسان فروش این محصول است. از جمله دلایلی که سبب می‌شود نتوانیم قیمت ثابت و مشخص در سایت درج کنیم، نوسان زیاد ارز در کشور است. که با بالا رفتن قیمت ارز در کشور، قیمت این لوله‌های 5 لایه افزایش پیدا می‌کند.

لیست قیمت انواع محصولات لوله نیوپایپ

همان گونه که در بخش بالا اشاره نمودیم، لیست قیمت لوله نیوپایپ را نمی شود در این وب سایت درج کنیم. چرا که قیمت‌ها همه روزه تغییر می‌کند و لیست قیمت ثابت و دقیقی در این رابطه وجود ندارد و بهترین راه برای بدست آوردن لیست قیمت این محصول تماس با کارشناسان فروش این محصول می‌باشد.

خدمات پس از فروش نیوپایپ

لوله نیوپایپ دارای خدمات پس از فروش نیز می‌باشد و شما مشتریان گرامی می‌توانید جهت خرید و استعلام قیمت با ما در ارتباط باشید. لوله‌های 5 لایه نسبت به لوله‌های قدیمی دارای ویژگی‌ها و مزیت‌های مختلفی می‌باشد. که باعث می شود از این لوله‌های 5 لایه در صنعت ساختمان سازی و لوله کشی آب شرب بسیار استفاده شود. مزیت این لوله‌های 5 لایه بسیار زیاد است که در بخش بالا به آنها اشاره نمودیم و شما می توانید مزیت‌های این لوله نیوپایپ را به طور کامل مطالعه نمایید.
اگر قصد خرید این لوله‌های 5 لایه را دارید و می خواهید از خدمات پس از فروش نیوپایپ استفاده نماید، می بایست همه روزه با ما در ارتباط باشید. کارشناسان ما آماده پاسخگویی به شما مشتریان عزیز می باشد. در هنگام خرید بسیار دقت کنید که حتما محصول اصل را خریداری کنید، چرا که محصولات تقلبی و بی کیفیت در این زمینه بسیار زیاد است. در زمان خرید توجه داشته باشید که حتما از مراکز معتبر و نمایندگی‌ های فروش معتبر محصول مورد نظر خود را خرید نماید و لوله 5 لایه با بالاترین کیفیت را از ما بخواهید.

نظرتان راجع به این نوشته
شاید این نوشته نیز مورد علاقه شما باشد
دیدگاه کاربران در رابطه با
بررسی روش‌های نوین بازیافت ضایعات آهنی