لوله پلیکا فاضلابی

جهت دریافت پیش فاکتور و میزان تخفیف لطفا تماس بگیرید

 10 خط

 02166143881

خرید لوله پلیکا

لوله پلیکا فاضلابی که با نام های دیگری نظیر لوله نیمه قوی و لوله پلیکا و UPVC نیز شناخته می شوند. همانطور که از اسمش پیداست یکی از انواع لوله های پلیکا می باشد.

به چه علت از لوله UPVC برای فاضلاب استفاده می شود.

مقاومت در برابر خرندگی های ناشی از سیالات درون فاضلاب

سبکی و استحکام در برابر ضربه

ضریب انقباض و انبساط کمتر در مقایسه با لوله های پلی مری

قیمت ارزان نسبت به لوله های لوله پلیکا فاضلابی ، پوشفیت و چدنی

مقاومت در برابر آتش

تمامی این خواص دست در دست هم می دهند و موجب می شوند تا این نوع از لوله ها برای لوله های فاضلاب درون ساختمان و انشعابات اصلی بسیار کارامد و مناسب باشند.

سایز های لوله پلیکا فاضلابی چگونه است ؟

لوله پلیکا فاضلابی با فشار کاری ۶ بار به طول شاخه های ۶ متری در سایز های ۵۰ ، ۶۳ ، ۹۰ ، ۱۱۰ ، ۱۲۵ و ۱۶۰ میلی متر همراه با اتصالات پلیکا مربوطه برای فاضلاب داخلی ساختمان و از سایز ۱۶۰ الی ۳۱۵ میلی متر برای انشعاب اصلی فاضلاب بیرون ساختمان با نشان استاندارد ایران و مطابق استانداردهای بین المللی تولید و عرضه می شود.
البته از لوله پلیکا ارزان نیمه قوی به عنوان غلاف انواع کابل برق برای محافظ نیز استفاده می شود

تاریخچه ساخت لوله UPVC

پلی وینیل کلرید یا لوله پلیکا فاضلابی اواخر قرن نوزدهم کشف شد. دانشمندان با مشاهده گاز شیمیایی تازه ایجاد شده ، وینیل کلراید ، همچنین دریافتند که وقتی این گاز در معرض نور خورشید قرار دارد ، تحت یک واکنش شیمیایی (که اکنون به عنوان پلیمریزاسیون شناخته شده است) باعث بوجود آمدن ماده جامد با رنگ خارجی سفید می شود.

لوله پلیکا فاضلابی

لوله پلیکا فاضلابی

سالها بعد در دهه ۱۹۲۰ ، دانشمند لاستیک Waldo Semon توسط شرکت BFGoodrich استخدام شد تا یک لاستیک مصنوعی را برای جایگزینی لاستیک های طبیعی که به طور پرهزینه ای تولید می شود ، استخدام کند. آزمایشات وی سرانجام پلی وینیل کلرید تولید کرد. اگرچه تولید کنندگان محصولات از لوله پلیکا فاضلابی به روش های مختلفی – در کفه های کفش ، توپ های گلف ، و کت های بارانی ، به صورت موردی استفاده کردند – اما کاربرد آن در جنگ جهانی دوم افزایش چشمگیری داشت. معلوم شد خرید لوله PVC جایگزینی عالی برای عایق لاستیکی در سیم کشی است و در کشتی های نظامی ایالات متحده بسیار مورد استفاده قرار گرفت. پس از سال ۱۹۴۵ ، استفاده ازآن در زمان صلح خیلی شدت گرفت.

مشتری گرامی

برای اطلاع از قیمت و شرایط تحویل از طریق تلفن با شماره های ۰۹۱۲۴۶۰۳۱۹۶ (مدیریت) – ۶۶۱۴۳۸۸۱_۰۲۱ – ۶۶۱۴۶۹۷۴_۰۲۱  با کارشناسان واحد فروش ارتباط برقرار نمایید.

 

نظرتان راجع به این نوشته

شاید این نوشته نیز مورد علاقه شما باشد

دیدگاه کاربران در رابطه با
بررسی روش‌های نوین بازیافت ضایعات آهنی