جستجو
تماس با کارشناسان ما

02140660791

لوله سفید

جهت استعلام روز قیمت لوله سفید تماس بگیرید:

لوله سفید یکی از مهم‌ترین و پرکاربردترین تجهیزات ساختمانی محسوب می‌شود که به منظور جا به جایی و انتقال آب سرد و گرم در ساختمان‌های اداری، مسکونی، تجاری، بیمارستان‌ها و بسیاری از موارد دیگر مورد استفاده قرار می‌گیرد. امروزه لوله‌های سفید در اندازه‌های مختلف و برای کاربردها و مکان‌های متفاوت تولید و عرضه می‌شوند.

قیمت لوله سفید - markazei
خرید لوله سفید - markazei
قیمت لوله سفید - markazei
لیست قیمت لوله سفید - markazei
قیمت هر شاخه لوله سفید - markazei
خرید لوله سفید - markazei
قیمت لوله سفید - markazei
لیست قیمت لوله سفید - markazei
قیمت هر شاخه لوله سفید - markazei
خرید لوله سفید - markazei
قیمت لوله سفید - markazei

خرید لوله سفید

هنگام خرید لوله سفید بایستی نکات مهمی را در نظر بگیرید، تا انتخاب درستی را داشته باشید. در واقع استفاده از لوله‌های سفید در صنعت ساختمان سازی، با جنس با کیفیت و ویژگی‌های منحصر به فرد بسیار حائز اهمیت است. طراحی و ساخت لوله‌های سفید به عنوان لوله‌های پرکاربرد و پرمصرف در صنعت ساختمان سازی، براساس تکنولوژی‌های جدید و به روز انجام می‌شود.

لوله سفید چیست؟

لوله‌های سفید بسیار مقاوم و سبک هستند و در اندازه‌های مختلفی تولید می‌شوند. این لوله‌ها به علت مزایای بسیار زیادی که دارند، جایگزین لوله‌های فلزی، گالوانیزه و غیره شده‌اند. لوله‌های سفید به دلیل ویژگی و خصوصیات منحصر به فردی که دارند، علاوه بر صنعت ساخت و ساز در بسیاری از صنایع دیگر در جهت انتقال سیالات مانند مواد شیمیایی مورد استفاده قرار می‌گیرند. در این مقاله قصد داریم به بررسی مشخصات، مزایا، قیمت لوله سفید بپردازیم، پس تا پایان مقاله همراه ما باشید.

مشخصات لوله سفید

لوله سفید یک نوع لوله پلاستیکی است که جنس آن از پلی پروپیلن می‌باشد و در مقایسه با سایر لوله‌ها، یکی از مهم‌ترین و پر‌مصرف‌ترین لوله در صنعت ساخت و ساز محسوب می‌شود. با توجه به این که جنس این لوله‌ها از پلی پروپیلن می‌باشد، از این رو در مقایسه با لوله‌های مسی، گالوانیزه، فلزی و فولادی از وزن بسیار سبکی برخوردار هستند. سرعت حرکت و فشار سیال درون لوله‌ها با بالا رفتن دما، افزایش پیدا می‌کند.
بنابراین در مکان‌هایی که دمای بالایی دارند، بایستی از لوله‌های سفید استفاده نشود. چرا که با بالا رفتن دما، تحمل محصولات پلیمری کاهش پیدا می‌کند. بسیاری از افراد قبل از خرید لوله سفید قیمت آن را جویا می‌شوند، به طور کلی می‌توان گفت که قیمت لوله سفید به عواملی مانند برند تولید کننده، کیفیت مواد اولیه، اندازه لوله و غیره بستگی دارد. همان طور که در مطالب قبلی هم ذکر شد، لوله‌های سفید در صنعت ساخت و ساز بیشتر مورد استفاده قرار می‌گیرند.
اما ویژگی و مزایای فوق العاده این لوله‌ها موجب شده که در بسیاری از صنایع دیگر کاربرد داشته باشند. به عنوان مثال این لوله‌ها در مراکز تصفیه آب و در صنایع تولید مواد شیمیایی بسیار کاربردی هستند. با توجه به این که لوله‌های سفید با استفاده از مواد پلیمری تولید می‌شوند، از این رو هنگام تماس با مواد شیمیایی، کیفیت خود را از دست نمی‌دهند و مانند سایر لوله‌ها دچار خوردگی نمی‌شوند. از اصلی‌ترین مشخصات لوله‌های سفید می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • لوله‌های سفید طول عمر بسیار بالایی دارند، طول عمر این لوله‌ها حدود ۵۰ سال است که در صورت محافظت از آن‌ها می‌توانید طول عمر آن را افزایش دهید.
 • از این لوله‌ها می‌توان در رنج دمایی بین ۲۱ تا ۹۵ درجه سانتی گراد استفاده کرد.
 • لوله‌های سفید طبق استاندارد TS EN 1451 – EN1852 تولید می‌شوند.
 • این لوله‌ها می‌توانند فشار ۲۰ اتمسفری را در دمای ۲۰ درجه سانتی گراد تحمل کنند.
 • این لوله‌ها می‌توانند فشار ۱۰ اتمسفری را در دمای ۸۵ درجه سانتی گراد تحمل کنند.
خرید لوله سفید - markazei

هر شاخه لوله سفید چند متر است؟

همان طور که می‌دانید لوله کشی یکی از کارهای مهم و اصلی در هر ساختمان محسوب می‌شود. لوله سفید یک نوع لوله است که برای لوله کشی ساختمان بسیار کاربردی است. زیرا نصب کردن آن‌ها بسیار راحت است و به انرژی و زمان زیادی نیز نیاز ندارد. علاوه بر این با توجه به این که اتصالات لوله سفید وزن بسیار سبکی دارند، از این رو در برابر سایش و جوشکاری مقاومت بسیار خوبی را نشان می‌دهند.
همان طور که گفته شد لوله سفید یا پلی پروپیلن جز محصولات پلیمری است که با بهترین و با کیفیت‌ترین مواد اولیه ساخته می‌شود.

امروزه لوله‌های سفید جایگزین لوله‌های مسی، فولادی، گالوانیزه و غیره شده‌اند. دقت داشته باشید که لوله‌های سفید با نام لوله‌های تک لایه، لوله PP، لوله‌های سبز یا پلی پروپیلن نیز شناخته می‌شوند.
طول هر شاخه لوله سفید ۴ متر می‌باشد. شاید قبل از خرید لوله سفید این سوال برایتان پیش بیاید که قیمت آن چقدر است. در واقع در پاسخ این سوال نمی‌توان اطلاعات دقیقی را ارائه داد، زیرا قیمت هر شاخه لوله سفید براساس عوامل مختلفی تعیین می‌شود.

ویژگی‌های لوله سفید آب

همان طور که اشاره کردیم، لوله سفید آب نوعی لوله پلاستیکی و ساخته شده از جنس پلی پروپلین است. این لوله‌ها در کنار سایر محصولات دیگر مانند انواع اتصالات لوله، به عنوان یکی از بهترین و پرمصرف‌ترین لوله در صنعت ساخت و ساز به شمار می‌رود. جنس لوله‌های سفید آب باعث شده که در مقایسه با لوله‌های مسی، گالوانیزه، فولادی و… وزن نسبتاً سبکی داشته باشند. بهتر است بدانید با افزایش دما، سرعت حرکت و فشار سیال درون لوله نیز به میزان قابل توجهی افزایش می‌یابد. 
به دلیل این ویژگی بهتر است در مکان‌هایی که دمای بالایی دارند، از لوله‌های سفید آب استفاده نشود زیرا با بالا رفتن دما، تحمل محصولات پلیمری کاهش پیدا می‌کند. 
امروزه اکثر افراد قبل از خرید لوله‌های سفید قیمت آن را جویا می‌شوند، اما نمی‌توان قیمت ثابتی را برای این محصول تعیین کرد. اما علاوه بر مزایا و کاربرد فراوان، قیمت لوله سفید آب بسیار مناسب است. لوله‌های سفید آب بیشترین کاربرد را در صنعت ساختمان سازی دارند‌.
اما ویژگی‌های منحصر به فرد این لوله‌ها سبب شده که در سایر صنایع نیز مورد استفاده قرار بگیرند. به عنوان مثال می‌توان گفت که از این لوله‌ها در مراکز تصفیه آب و همچنین در صنایع تولید مواد شیمیایی استفاده می‌شود. لوله‌های سفید آب به علت این که توسط مواد پلیمری تولید می‌شوند، در صورت تماس با مواد اسیدی و با قرارگیری در شرایط مرطوب، به هیچ عنوان کارایی و کیفیت اولیه آن‌ها از بین نمی‌رود و مانند لوله‌های فلزی دچار زنگ زدگی نمی‌شوند.
از لوله‌های سفید در اندازه‌های مختلف در لوله کشی سرویس‌های بهداشتی هتل‌ها، بیمارستان‌ها، مجتمع‌های اداری و تجاری، فاضلاب شهری، کلینیک‌ها، مراکز درمانی، آبیاری زمین‌های شالی، آبیاری در صنعت کشاورزی و… استفاده می‌شود.

کاربرد لوله‌های سفید

لوله‌های سفید یا همان لوله‌های پلی پروپیلن، می‌توانند در دمای ۸۵ درجه سانتی گراد فشار ۱۰ بار و در دمای ۲۰ درجه سانتی گراد فشار ۲۰ بار را تحمل کنند. همان طور که در مطالب قبلی هم گفته شد، لوله‌‌های سفید قابلیت‌ها و ویژگی‌های منحصر به فردی دارند. به همین علت می‌توانند کاربرد‌های بسیاری زیادی را نیز داشته باشند، بنابراین بهتر است خریداران قبل از خرید لوله سفید تمامی ویژگی و قابلیت‌ها را در نظر داشته باشند. به طور کلی مهم‌ترین کاربرد لوله‌های سفید به شرح زیر است:

 • قابل استفاده در لوله کشی هتل‌ها، ساختمان‌ها، بیمارستان‌ها، مجتمع‌های تجاری، مسکونی ، ادرای و غیره
 • قابل استفاده در لوله کشی آب‌های آشامیدنی و انشعابات روستایی و شهری
 • قابل استفاده در یونیت دامپزشکی و دندانپزشکی
 • کاربردی در شبکه‌های آب رسانی شهری و تحت فشار
 • قابل استفاده در محیط‌های اسیدی و در فاضلاب‌های صنعتی
 • قابل استفاده در منابع ذخیره و تصفیه آب

هنگام تولید لوله‌های سفید ابتدا بایستی مونومر پلی اتیلن ساخته شود که برای این کار با قرار گیری در مقابل گرما و فشار و همچنین همراه با کاتالیزگر زیگلرناتا و توسط محلول یا فرآیند گاز تولید می‌شود. در واقع از ترکیب مونومرهای پروپیلن، پلیمر آن ساخته می‌شود که برای ساخت لوله‌های سفید بایستی این مواد به صورت سرد و خام درون دستگاه اکسترودر قرار بگیرد. پلیمرها درون دستگاه اکسترودر با دمای ۱۰۰ تا ۱۸۰ درجه ذوب می‌شوند و سپس برای قالب گیری آماده می‌شوند. در مرحله آخر به لوله‌های ۴ متری تبدیل می‌شوند، که برای افزایش مقاومت و استحکام این لوله‌ها در مقابل اشعه خورشید، مواد مستربچ به آن ها افزوده می‌شود.

لیست قیمت لوله سفید - markazei

لوله سفید چند نوع است؟

همان طور که می دانید سیستم لوله کشی ساختمان، یکی از مهم ترین و اصلی ترین اجزای ساختمان است،که کارایی ساختمان به آن وابسته است. در واقع افراد هنگام خرید لوله سفید به دنبال لوله هایی هستند، که علاوه بر طول عمر بالا، ترکیدگی و نشت نداشته باشند. از این رو بایستی از لوله هایی برای ساخت و ساز استفاده شود که حتی بعد از اتمام عمر ساختمان، این لوله ها بدون ایراد و سالم باقی بمانند.
لوله های سفید پنج لایه یکی از بهترین و با کیفیت ترین نوع لوله ها محسوب می شوند. همان طور که از نام این لوله ها مشخص است از ترکیب ۵ لایه مختلف تولید می شوند.
لوله های پنج لایه از ترکیب لوله های فلزی و همچنین لوله های پلیمری تک لایه ساخته می شوند. در ساخت این لوله ها لایه فلزی بین دو لایه پلیمری قرار می گیرد. لوله های پنج لایه وزن متعادلی دارند و به هیچ عنوان دچار زنگ زدگی و خوردگی نمی شوند. علاوه بر این نصب آن ها بسیار راحت است و از استحکام و مقاومت بسیار خوبی در مقابل تغییرات دما برخوردار هستند. از مزایای اصلی لوله های سفید پنج لایه می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • لوله های پنج لایه عایق حرارت هستند و بدون اتلاف انرژی، سیال گرم را منتقل می کنند.
 • این لوله ها گستره دمایی بسیار بالایی برای استفاده دارند.
 • به دلیل سطح صیقلی و صاف این لوله ها، فشار آب در آن ها دچار تغییر نمی شود و به صورت یک نواخت است.
 • قیمت لوله سفید پنج لایه بسیار مناسب و مقرون به صرفه است، از این رو اکثر افراد آن را در صنعت ساخت و ساز استفاده می کنند.
 • لوله های پنج لایه مقاومت شیمیایی بسیار بالایی دارند و در جهت انتقال مواد شیمیایی مانند اسید ها و باز ها مناسب هستند.
 • این لوله ها در خواص آب هیچ گونه تغییراتی ایجاد نمی کنند و به آن بو و طعم خاصی نمی دهند.
 • نصب لوله های پنج لایه بسیار آسان است، بنابراین فرآیند لوله کشی ساختمان توسط این لوله ها در کمترین زمان ممکن انجام می شود.

بیشتر بخوانیم: لوله سفید سه لایه

مزایا و معایب استفاده از لوله سفید

بسیاری از افراد قبل از خرید لوله سفید، ویژگی و مزایای آن را در نظر می گیرند. در واقع این نوع لوله ها مزایای بسیار متعددی دارد که مهم ترین مزایای استفاده از آن به شرح زیر است:
مقاومت بسیار بالا در مقابل خوردگی: لوله های سفید نسبت به لوله های فلزی، از مقاومت و استحکام بسیار بالایی در برابر خوردگی برخوردار هستند. علاوه بر این با توجه به این که جنس این لوله ها از پلاستیک می باشد، از این رو هنگام تماس با مواد اسیدی و در شرایط مرطوب، به هیچ عنوان کیفیت خود را از دست نمی دهند و دچار خوردگی نیز نمی شوند.
قابل استفاده در تمامی محیط ها و ساخت و ساز ها: انواع اتصالات لوله و همچنین لوله های سفید را می توان در تمامی محیط ها و ساخت و ساز ها با نقشه های متفاوت استفاده کرد. این ویژگی منحصر به فرد یکی از مزایای اصلی لوله های سفید محسوب می شود. توسط انواع اتصالات لوله مانند مهره، ماسوره، پلاگ، اولت، آداپتور، سه راه، چهار راه و غیره می توان در مسیر لوله کشی ساختمان تغییراتی را ایجاد کرد. علاوه بر این لوله های سفید از وزن بسیار سبکی برخوردار هستند، به همین دلیل نصب آن ها بسیار آسان است.
عدم ایجاد رسوب به علت سطح صاف: از مهم ترین و اصلی ترین مزایای استفاده از لوله های سفید می توان به عدم ایجاد رسوب به علت سطح صاف اشاره کرد. در واقع هر چه لوله زبری بیشتری داشته باشد، ممکن است رسوب بیستری در آن به وجود بیاید. اما لوله های سفید سطح بسیار صافی دارند و هیچ رسوبی در آن ها به وجود نمی آید.

خرید لوله سفید - markazei

کیفیت و طول عمر بالا، عدم تاثیر منفی در طعم و بوی داخل لوله سفید: در ابتدا لوله های سفید به رنگ سبز تولید می شدند، اما بعد مدت زمان خاصی کارشناسان به این نتیجه رسیدند که رنگ موجود در لوله های پلاستیکی، بر طعم و بوی آب درون لوله تاثیر می گذارد. از این رو برای حل این مشکل به تولید لوله های سفید پرداختند. علاوه بر این مزیت، از مزایای دیگر لوله های سفید می توان به قیمت مناسب آن ها اشاره کرد. قیمت لوله سفید نسبت به لوله های پلیکا، فولادی و گالوانیزه بسیار کمتر است.

لوله سفید بهتر است یا لوله سبز؟

برای مقایسه لوله سبزها یا سفیدها و تصمیم گیری برای استفاده از آن تنها این نکته کافی است که بنا بر محیط و مکان رنگ مناسب را انتخاب کنیم، به طوری که، از لوله سفید بیشتر در لوله کشی آب شرب و موارد انتقال مواد بهداشتی در محل‌هایی که لوله کشی روی کار نصب می‌شود و در معرض دید و نور مستقیم یا غیر مستقیم خورشید است استفاده می‌شود و از لوله سبز پرو پیلن بیشتر در مکان‌هایی که لوله کشی در زیر سطح و دور از دید و نور خورشید است استفاده می‌شود.
به طور خلاصه می‌توان گفت لوله سفید با توجه به بازار تقاضا به خصوص لوله کشی‌های ساختمان‌ها و منازل مسکونی، خانه هوشمند، اداری و …
همچنین با در نظر گرفتن مزایای بیشماری که دارند یکه تاز بازار شده اند و تنها عیبی که برای آن‌ها می‌توان در نظر گرفت انبساط طولی آن‌ها در برابر قرار گرفتن در دماهای بالا می‌باشد که با توجه به جنس پلاستیکی که دارند این مشکل قابل پیش بینی می‌باشد.
همچنین اگر چه ان لوله‌ ها در دو رنگ سبز و سفید تولید می‌شوند اما عملا تفاوت چندانی با هم نداشته و فقط با توجه به رنگ شان در محیط‌های مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرند.

بهترین مارک لوله سفید کدامند؟

صبا لوله اصفهان

شرکت صبا لوله سپاهان با نام تجاری صبا لوله سپاهان از سال ۱۳۷۸ رسماً فعالیت خود را در زمینه تولید انواع لوله و اتصالات پلیمری تک لایه آغاز نمود و با بهره گیری از مرغوب‌ترین مواد اولیه، دستگاه‌های مدرن و تمام اتوماتیک و متخصصان متعهد و با تجربه، توانسته است محصولاتی با کیفیت ممتاز و قابل رقابت با محصولات خارجی به بازارهای داخل و خارج از کشور عرضه نماید.

آذین لوله سپاهان

شرکت آذین بهترین مارک لوله سفید سپاهان از مجموعه کارخانجات گروه گیتی پسند بزرگترین تولید کننده لوله‌های پروپیلن لوله تک لایه و لوله پنج لایه، لوله سه لایه با نام تجاری آذین لوله در ایران می‌باشد. مواد اولیه این شرکت، لوله پلی پروپلین راندوم کوپلیمر تیپ ۳ (pprc type 3) بوده که از تولید کنندگان معتبر جهانی تهیه و پس از تست و تایید در پروسه تولید قرار می‌گیرد. محصولات این شرکت نیز در مراحل کنترل اولیه، حین فرایند و کنترل نهایی پس از تولید تحت بررسی و کنترل کیفیت دقیق قرار می‌گیرند . این شرکت اکنون دارای ۲۴ خط تولید با ظرفیت سالانه ۱۳۰ میلیون متر لوله در سایزهای ۲۰ تا ۱۲۵ میلیمتر می‌باشد.

لوله یزد پلیمر

شرکت یزد پلیمر در سال ۱۳۸۲ فعالیت خود را با تولید لوله و اتصالات پلی پروپیلن آغاز نمود. در سال ۱۳۸۴ خط تولید لوله پلی اتیلن سبک و سنگین در این شرکت به بهره برداری رسید همچنین در سال ۱۳۸۶ خط تولید لوله و اتصالات UPVC افتتاح گردید (بهترین مارک لوله سفید) و در سال ۱۳۹۱ فاز بعدی توسعه این شرکت انجام شد و جدیدترین نوع لوله‌های تلفیقی پنج لایه به نام PEX-Al-PEX تولید و روانه بازار گردید. همچنین در سال ۱۳۹۵ نسل جدید لوله پلیکا و UPVC تحت عنوان سه لایه سوپر سایلنت با حضور معاون محترم وزیر صنعت معدن تجارت جناب آقای مهندس ابویی راه اندازی و مورد بهره برداری قرار گرفت.
در شهریور ماه ۱۳۹۶ همزمان با هفته دولت و با حضور جناب آقای دکتر قبادیان معاون محترم وزیر صمت خط جدید و تمام اتوماتیک لوله‌های پلی اتیلن و لوله‌های برقی مورد بهره برداری قرار گرفت. این شرکت در سه سال پیاپی به عنوان صادر کننده نمونه استان یزد برگزیده شده است. همچنین در سال‌های ۱۳۹۷ و ۱۳۹۶ موفق به دریافت تندیس و لوح حمایت از حقوق مصرف کنندگان استان یزد گردیده است. همچنین این شرکت در سال ۱۳۹۶ با افتخار موفق به دریافت تندیس سیمین صنعت سبز کشور گردید.

لوله یزد بسپار

گروه تولیدی یزدبسپار با هدف تولید بهترین مارک لوله سفید و اتصالات پلیمری، درسال ۱۳۷۶ در شهرک صنعتی ولیعصر واقع در زارچ یزد به بهره برداری رسید. این گروه با برنامه ریزی صحیح، بهره‌مندی از همکاری متخصصین و کارشناسان زبده و استفاده از آخرین فن‌آوری روز دنیا، روز به روز به تنوع وکیفیت محصولات خود افزوده‌ است. پایه‌گذاران این گروه صنعتی از ابتدای تاسیس کارخانه، همواره بر تولید محصولات با کیفیت و مرغوب تاکید داشته‌اند. در این راستا از دستگاه‌های مجهز به آخرین فن‌آوری روز دنیا و مواد اولیه منحصر به فرد استفاده می‌کنند.
شما عزیزان می‌توانید بهترین مارک لوله سفید را از گروه مرکز مصالح تهیه کنید. این مرکز با دارا بودن کادری از کارشناسان مجرب می‌تواند شما را در تهیه مصالح و اجرای پروژه‌ها یاری نماید.

کاربرد لوله سفید آب

لوله‌های سفید آب دارای قابلیت‌ها و ویژگی‌های منحصر به فردی هستند، به همین علت در بسیاری از مکان‌‌های مختلف مورد استفاده قرار می گیرند و کاربرد‌های متعددی دارند. در ادامه به مهم‌ترین کاربرد‌های لوله سفید آب اشاره می‌کنیم.
قابل استفاده در فاضلاب‌های صنعتی و در محیط‌های اسیدی و قلیایی
کاربردی در شبکه‌های آب رسانی شهری و تحت فشار
قابل استفاده در لوله کشی یونیت دندانپزشکی و دامپزشکی
قابل استفاده در تصفیه آب و منابع ذخیره
قابل استفاده در لوله کشی‌های آب آشامیدنی و همچنین انشعابات روستایی و شهری

قیمت لوله سفید آب - بازرگانی تامین پایدار

قابل استفاده در لوله کشی ساختمان‌ها، بیمارستان‌ها، هتل‌ها، مجتمع‌های مسکونی، اداری و تجاری

برندهای لوله سفید آب

 • لوله سفید گلد پایپ
 • لوله سفید نیک بسپار یزد
 • لوله سفید صبا لوله سپاهان
 • لوله سفید آذین لوله سپاهان
 • لوله سفید یزد لوله
 • لوله سفید یزد بسپار
 • لوله سفید هاکان پلاستیک ترکیه
 • لوله سفید پلمیر اسپادانا
 • لوله سفید گروه صنعتی وحید
 • لوله سفید کاسپین پلمیر آبراهان

قیمت لوله سفید آب

امروزه در بازار جهانی، قیمت تمامی محصولات ثابت نیست و لوله سفید آب نیز به علت شرایط ارز و اوضاع اقتصادی از این قاعده مستثنی نیست. در واقع قیمت لوله سفید آب در بازار به قطر لوله، مواد اولیه به کار رفته، کیفیت آن و غیره بستگی دارد. دقت داشته باشید که علاوه بر مسئله قیمت، مناسب بودن نوع لوله سفید برای استفاده در مکان‌های مختلف بسیار حائز اهمیت است و شما باید با بررسی کردن خصوصیات و هزینه لوله، بهترین نوع لوله آب را انتخاب و خریداری کنید.
به طور کلی قیمت لوله سفید آب از جمله مهم‌ترین عواملی محسوب می شود که قبل از خرید آن بایستی به صورت دقیق مورد بررسی قرار بگیرد. در واقع می توان گفت که عوامل مختلفی بر قیمت لوله‌های سفید تاثیر گذار هستند. از این رو شناخت این عوامل تا حد زیادی می‌تواند بر قیمت این محصول تاثیر گذار باشد. از مهم‌ترین عوامل تاثیر گذار بر قیمت لوله‌های سفید، به موارد زیر می‌توان اشاره کرد:

 • برند تولید کننده لوله
 • میزان درخواست مشتری
 • قیمت مواد اولیه پلمیری
 • سایز و اندازه لوله

قیمت لوله سفید

یکی از دلایل مهمی که باعث شده تا لوله‌های سفید در صنعت ساخت و ساز محبوبیت زیادی داشته باشند، قیمت آن‌ها است. چرا که قیمت لوله سفید نسبت به لوله‌های دیگر بسیار مقرون به صرفه است. به طور کلی می توان گفت به علت شرایط اقتصادی و ارزی قیمت لوله سفید ثابت نیست و دائما در حال تغییر است. با مشاهده لیست قیمت لوله سفید می‌توانید از قیمت‌های جدید و به روز این محصول مطلع شوید.

قیمت لوله آب پلاستیکی سفید

به طور کلی می توان گفت که لوله‌های سفید پلاستیکی طول عمر بیشتری را نسبت به سایر لوله‌های آب دارد. البته جنس بدنه و نوع مواد اولیه به کار رفته تاثیر به سزایی بر روی طول عمر لوله ها دارد. امروزه لوله‌های آب پلاستیکی در ابعاد مختلفی تولید می شوند. در رابطه با قیمت لوله سفید آب نمی‌توان اطلاعات دقیقی را ارائه داد، زیرا قیمت آن با توجه به عوامل مختلفی، متفاوت خواهد بود. از جمله این عوامل تاثیر گذار می‌توان به نوع لوله، طول عمر لوله، مکانی که لوله را خریداری می‌نمایید و غیره اشاره کرد.

قیمت هر شاخه لوله سفید آب

لوله سفید پلاستیکی جز محصولات پلیمری است، که از مواد اولیه مرغوب و با کیفیتی ساخته شده است و جنس آن از پلاستیک می باشد.
قیمت لوله سفید آب بسیار پایین تر از لوله‌های فلزی است که به علت عدم پوسیدگی و خوردگی و همچنین حمل و اجرای آسان، یک جایگزین بسیار مناسب برای لوله‌های فلزی محسوب می شوند‌. قیمت لوله سفید آب در مقایسه با سایر لوله‌های مناسب آب سرد و گرم پایین تر است، اما نسبت به لوله‌های پلی اتیلن از قیمت بالایی برخوردار هستند.

خرید لوله سفید

قیمت لوله سفید آب - بازرگانی تامین پایدار

قبل از خرید لوله سفید باید نکات مهمی را در نظر داشته باشید، تا بعدا از خرید خود پشیمان نشوید. به عنوان مثال طول عمر، مقاومت و استحکام، کیفیت و کارایی، انعطاف پذیری لوله و غیره بسیار مهم است. اگر قصد دارید لوله‌های سفید را خریداری کنید، بهتر است علاوه بر بررسی ویژگی، مزایا و قیمت هر شاخه لوله سفید نکات مهم دیگری را با دقت بررسی کنید. در واقع اولین نکته‌ای که بایستی پیش از خرید لوله‌های سفید به آن توجه کنید، این است که لوله دارای نشان استاندارد باشد. نکته مهم بعدی این است که لوله سفید تولید یک برند معتبر باشد. علاوه بر این هنگام خرید لوله سفید دقت کنید که لوله مقاومت و استحکام لازم را در مقابل خوردگی داشته باشد.

خرید اینترنتی لوله سفید

لوله‌های سفید از تجهیزات مهم و اصلی صنعت ساخت و ساز محسوب می شوند که مصرف بالایی دارند و کیفیت آن برای خریداران بسیار مهم است. از این رو فروشگاه های اینترنتی زیادی وجود دارند که این محصول کاربردی را به فروش می رسانند. هنگام خرید لوله سفید به صورت اینترنتی بایستی دقت زیادی شود، چرا که در صورت هر گونه اشتباه ممکن است لوله‌ها کیفیت پایین و ضعیفی داشته باشند و با گذشت زمان و در هنگام نصب با مشکلات خاصی مواجه شوند.

نظرتان راجع به این نوشته
شاید این نوشته نیز مورد علاقه شما باشد
دیدگاه کاربران در رابطه با
بررسی روش‌های نوین بازیافت ضایعات آهنی
علی

واقعا از خریدی که از شما داشتم چه از لحاظ قیمت و تخفیف بسیار خوب و چه از لحاظ کیفیت بسیار راضی هستم.